Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Nowość w naszej bibliotece. Można bezpłatnie skorzystać z tysięcy e-booków!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach oferuje swoim Czytelnikom nową usługę polegającą na bezpłatnym dostępie do bestsellerowych publikacji elektronicznych znajdujących się w systemie Legimi ( e-booków i audiobooków) obejmujących zarówno literaturę piękną, m.in. powieści obyczajowe, sensacyjne, historyczne, literaturę popularno-naukową jak i nowości dostępne na rynku wydawniczym.Obecnie oferta obejmuje ponad 60 000 cyfrowych książek!

Ta oferta stwarza możliwość czytania na różnych nośnikach oraz w różnych miejscach i o każdej porze! Jedynym warunkiem jest posiadanie karty czytelnika. Wystarczy odwiedzić bibliotekę i odebrać indywidualny kod dostępu.

Jego aktywacja następuje po rejestracji bezpłatnego konta w serwisie Legimi na stronie http://www.legimi.pl/wimbp_gorzow. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie, po pobraniu aplikacji Legimi można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze. Oczywiście za darmo!

Po aktywacji kodu dostęp do bazy będzie możliwy przez okres jednego miesiąca. Po upływie tego okresu wystarczy powtórnie odwiedzić bibliotekę, w celu otrzymania kolejnego kodu. Kody będzie można otrzymać do wyczerpania limitu.

Szczegółowych informacji udziela słubicka biblioteka. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Zespół BPMiG

Autor: Beata Bielecka | 5 sierpnia 2019

Wróć Drukuj

facebook google plus one