Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Dwumiasto na Festiwalu POL´AND´ROCK

Podczas tegorocznej edycji Fesiwalu POL´AND´ ROCK w Kostrzynie nad Odrą, Słubice i Frankfurt zaprezentują wspólny projekt „Playground Europe”, który ma zachęcić młodych ludzi z Polski i Niemiec do poznania dwumiasta. Poszukujemy chętnych organizacji i działaczy z obu naszych miast, którzy działają w sferze oświaty, kultury i sportu w tworzenie programu, który zaprezentujemy wspólnie podczas festiwalu. Koszty organizacyjne przejmują organizatorzy: Słubicko- Frankfurckie Centrum Kooperacji oraz Europejski Uniwersytet Viadrina. Zainteresowanych zapraszamy 7 czerwca na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się od 14:30 do 15:30 w budynku uniwersytetu Viadrina przy Europaplatz 1, sala 07.

Jeden z największych darmowych festiwali rockowych w Europie odbywa się od 1995 roku w Kostrzynie nad Odrą. Do 2018 festiwal znany był pod nazwą „Przystanek Woodstock”, a od 2018r. nosi nazwę POL´AND´ ROCK.

W festiwalu bierze udział ponad pół miliona młodych ludzi z Polski, Niemiec i innych państw, a także całe rodziny oraz przedstawiciele różnych organizacji pozarządowych. To doskonała okazja, żeby opowiedzieć o życiu w dwumieście Słubice-Frankfurt.

Podczas tegorocznej edycji Fesiwalu POL´AND´ ROCK Słubice i Frankfurt nad Odrą zaprezentują wspólny projekt „Playground Europe”. Wydarzenie „Playground Europe” odbywać się będzie przy namiocie „Akademii Sztuk Przepięknych”. Podczas aktywności językowych, sportowych i udziału w kreatywnych warsztatach uczestnicy będą mogli porozmawiać o dwumieście. Studenci, koordynatorzy oraz pomocnicy zapewnią pomoc przy tłumaczeniu i zachęcą do wzięcia udziału w programie.

Źródło: Słubicko-Frankfurckie Centrum Kooperacji

Autor: Beata Bielecka | 7 czerwca 2018

Wróć Drukuj

facebook google plus one